xPlode™
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
Početna stranicaLatest imagesPretraľnikRegistracijaLogin

 

 Vicevi ---> Ipricaj vic nebudi cuna

Go down 
2 posters
Autor/icaPoruka
Soney
Admin
Soney


Posts : 141
Join date : 22.05.2011
Age : 29

Vicevi ---> Ipricaj vic nebudi cuna Empty
PostajNaslov: Vicevi ---> Ipricaj vic nebudi cuna   Vicevi ---> Ipricaj vic nebudi cuna Emptysub pro 17, 2011 9:23 pm

Kaje Mujo , Hasi. Au a kd mu je reko nes vjerovati


Zadnja promjena: SoneY.; ned pro 18, 2011 11:39 am; ukupno mijenjano 1 put.
[Vrh] Go down
emko4a1




Posts : 14
Join date : 22.05.2011

Vicevi ---> Ipricaj vic nebudi cuna Empty
PostajNaslov: Re: Vicevi ---> Ipricaj vic nebudi cuna   Vicevi ---> Ipricaj vic nebudi cuna Emptysub pro 17, 2011 9:53 pm

Bijaše jednom jedna odveć pozamašna i mlada đevojka, koju ovlaš kod nas zvahu ,Milojka, mirisala je na jedru dojku, svaki čojk koji bi je ugledao pao bi na krevet poput zadovljene žene, i ležao tako dok mu muško štivo polako ne uvene. To se bijase jucer desilo i meni, otale i znadem da sam je u snovima tarabio. Sanjao sam kako prolazi pored mene prateći labudove koji plove nebeskim svodovima, a ja u bunilu blejim u te oble grudi. I, tako ona prodje pored mene i okrenu mi leđa, tako da sam ja, kao i svaki iskusan krojač svilenih čarapčetina iste sekunde poceo da odmjeravam njezinu zadnjicu, koja se bijase presijavala pod dejstvom UV-zračenja sto ga proizvodi nebesko tijelo zvano sunce. Desni guz mi se činio nesto veci od lijevog tako da se nenadano prenuh i kurac mi se podize brzinom svjetlosti te me poćera prema Milojki. A, ona očito već navikla na takve ispade ne trže se, tako da sam se ja zabio drito u njen pakaš. Kurac bijase oštar, naime oštrio sam ga šiljalom sto bijaše stajalo danonoćno unutar moga džepa, tako da je prosao kroz njene tangice i polako ali sigurno unilazio u njeno debelo crijevo, nešto kasnije unišao je u potpunosti i osjetih kako mi spermalne stanice navrnuše prema glaviću i iznenadno nađoše prolaz kroz majušni otvor. U tom trenu se probudih i svatih da je sve to bio zapravo san, tako da sam morao da promjenim pelene koje se bijahu natopile spermom.
[Vrh] Go down
Soney
Admin
Soney


Posts : 141
Join date : 22.05.2011
Age : 29

Vicevi ---> Ipricaj vic nebudi cuna Empty
PostajNaslov: Re: Vicevi ---> Ipricaj vic nebudi cuna   Vicevi ---> Ipricaj vic nebudi cuna Emptyuto pro 20, 2011 9:06 pm

Naso lik mjesto i djevojku za sex , sad ulazi u apoteku a ispred naka baba, on nabrzaka pita onu apotekarku :
Ima te kondom od jagode ?
Ona nemamo.
Ima te od maline ?
Nemamo
Pa ima te li od kruske ?

A baba ce na to sine hoces ti da pravis kompot ili da jebes ? :=)
[Vrh] Go down
Sponsored content





Vicevi ---> Ipricaj vic nebudi cuna Empty
PostajNaslov: Re: Vicevi ---> Ipricaj vic nebudi cuna   Vicevi ---> Ipricaj vic nebudi cuna Empty

[Vrh] Go down
 
Vicevi ---> Ipricaj vic nebudi cuna
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
xPlode™ :: -> Ostalo :: Spam HQ-
Forum(o)Bir: